Kolonie ze zwiedzaniem Parków Rozrywki

Kto z nas nie lubi parków rozrywki pełnych śmiechu i radości. Niestety bardzo rzadko pojawia się okazja przejechania się kolejką górską, wejścia do tunelu strachu czy wyjechania wysoko wieżą, gdzie przez kilka sekund można obejrzeć miasto z góry, a następnie zjechać z baaaardzo dużą prędkością w dół. Może raz, dwa razy w roku, a i to nie we wszystkich miejscowościach.

Skoro tak wiele radości przynosi dorosłemu taka zabawa w wesołym miasteczku to jak bardzo szczęśliwe muszą być nasze pociechy?! Na zbliżające się Wakacje pojawiło się już kilka ciekawych ofert obozów młodzieżowych i kolonii letnich, które pozwolą na korzystanie z atrakcji różnych parków rozrywki Europy podczas trwania turnusu obozowego.

Parki Rozrywki w programach kolonii i obozów 2012

Choć Parki Rozrywki w programach kolonii i obozów 2012 są dość liczne … to weźmy na przykład taką kolonię jak ta w Świnoujściu: NAJLEPSZE PARKI ROZRYWKI W NIEMCZECH

W programie kolonii w Świnoujściu m. in.

HEIDE PARK – NIEMCY – największy park rozrywki w północnych Niemczech. Atrakcje dla każdego i małego i dużego: od teatrzyków, spokojnych kolejek aż po ogromne rollercoastery. Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnesa. Najnowszą kolejką jest Desert Race (Intamin), która posiada napęd hydrauliczny. Dodatkowo można obejrzeć pokazy papug oraz bitwy pirackie oraz wiele innych atrakcji.

LEGOLAND – DANIA i kino 4D Podzielony jest na kilka działów tematycznych: Miniland – Z ponad 20 milionów klocków zbudowane są najbardziej znane budowle świata, jak np. Biały Dom, Statua Wolności. Jest też lotnisko, na którym kołują samoloty, są kanały z pływającymi statkami. Wszystko bajecznie kolorowe. Mniejsze dzieci z chęcią zagłębią się w krainę Duplo. W bezpieczny sposób mogą tu korzystać ze zbudowanych z klocków samolotów, mini-kolejek i innych atrakcji. Dla starszych przewidziano m.in. Legoredo Town. Niewielka kolejka zabierze podróżnych w krainę Indian, poszukiwaczy złota i kowbojów. Lego Imagination Zone – Magnesem tej części Legolandu jest kino 4D! Po założeniu okularów na ok. pół godziny znajdziemy się w świecie fantazji, a dodatkowe wrażenia podczas projekcji zapewniają efekty specjalne, np. padający śnieg czy wiejący wiatr.

AQUAPARK/TERMY – NIEMCY kompleks nowoczesnych, całorocznych basenów z wodą termalną o temperaturze od 30°C do 34°C. Baseny o łącznej powierzchni 753 m2 . Woda termalna, jest wodą zmineralizowaną. Jej właściwości lecznicze działają na układ mięśniowo – stawowy, leczą choroby skórne, poprawiają samopoczucie, odprężają i łagodzą nerwice.

CESARSKIE KURORTY zwiedzanie z przewodnikiem eleganckich niemieckich kąpielisk na wyspie Uznam: Banin, Heringsdorf, Ahlbeck)

Aby dowiedzieć się więcej o programie tego obozu zapraszam do zapoznania się z szczegółowym  opisem oferty obozu w: NAJLEPSZE PARKI ROZRYWKI W NIEMCZECH

Oczywiście dostępne są oferty również kolonii z innymi parkami. Przykładowe oferty dostępne w miejscowościach:
KOŁOBRZEG Heide Park i Tropical Island
KOŁOBRZEG Hansa Park
DŹWIRZYNO Heide Park i Tropical Island

Czy tak spędzone wakacje nie pozostaną w pamięci? No jasne, że TAK!!!
Zatem nie pozostaje nam nic innego jak tylko rezerwować i jechać! 🙂